ZVANIČNO
Stigao je kao veliko pojačanje, ali nakon samo pola godine napušta redove Borca

Nizozemski defanzivac Guillermo Siereveld više nije član FK Borac Banja Luka, potvrđeno je danas iz redova banjalučkog kluba.
Oglas
Siereveld je u Borac stigao uz velika očekivanja i ambiciju da se nametne u posljednjoj liniji, ali mu okolnosti nisu išle na ruku. Kako je saopćeno iz kluba, zdravstveni problemi spriječili su stopera da pokaže puni potencijal i kontinuitet na terenu.
Sporazumni raskid
Saradnja je okončana sporazumnim raskidom ugovora, nakon čega je Siereveld i zvanično napustio Banja Luku.
Iz FK Borac su se oprostili od igrača porukom podrške:
"U fudbalu se ne odvija uvijek sve po planu. Guillermo Siereveld je došao s velikom željom da pokaže kvalitet, ali su zdravstveni problemi bili jači. Nakon zajedničkog dogovora, saradnja je okončana i želimo mu mnogo sreće u nastavku karijere“, naveli su iz kluba.
Bez dubljeg traga, ali uz korektan rastanak
Iako nije uspio ostaviti značajniji trag u dresu Borca, rastanak je protekao korektno, a banjalučki klub sada nastavlja potragu za rješenjima u defanzivnoj liniji pred nastavak sezone.
╰┈➤ Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android /iPhone/iPad
PROČITAJTE JOŠ:
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas
Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare
Oglas